recep tayyip erdoğan
Loading...
X

AKP 2014 İstanbul Belediye Başkanı Adayı Kim?

Daha önce açıkladığı 47 ilin aday isimlerinin ardından, partisinin 21 belediye başkan adayını daha açıklayan Başbakan Erdoğan, İstanbul adayını da duyurdu.

 

En çok merak edilenler arasında İstanbul’un Ak Parti’den belediye başkan adayı kimin olacağıydı.Başbakan belediye başkan adayını açıkladı. Türkiye’nin kalbi olarak nitelendirilen ilin yeni başkan adayı, görevine devam eden Kadir Topbaş oldu. Başbakan Erdoğan adaylık konusunda açıklama da bulundu.

Açıklama;

Fazla söze ne hacet. Zaten Ziya paşa ne güzel demiş: “Eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri” Gerek belediyemizin yaptıkları, gerek genel yönetimin yaptıkları hepsi ortada. Bunlar bir kısmı, daha burada sizlere gösterilemeyen nice eserler var. Kampanya boyunca ilçe ilçe sizlere anlatılacak. Ve İstanbul AK Parti’yle güzel. İnşallah AK Parti ile İstanbul daha güzel olacak. Çünkü İstanbul’da biz Türkiye’yi görüyoruz. Onun için İstanbul çok önemli. Bu dönemde de belediye başkan adayımız, Kadir Topbaş.”

Reklam

Leave Your Observation

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>