İnan-Bana
Loading...
X

Star TV – İnan Bana Yarışması Başvuru Formu Doldur

inan bana yarışması, inan bana başvuru,inan bana yarışması başvuru formu,inan bana yarışması başvuru şartları,inan bana yarışması katılım formu,star tv inan bana başvurusu yap, inanbana@star tv com tr basvuru formu doldur, star inan bana, star tv inan bana

Seksenler dizisinde Ergün Plak karakterini canlandıran Serhat Kılıç’ın sunumuyla ekranlara gelecek olan İnan Bana Yarışmasına aileniz ile katılım bol keyifli zaman geçirip ve aynı zamanda ödüller kazanabilirsiniz. Yarışmanın formatı ise ailesi ile katılan yarışmacıların çocuklarına bağlanan yalan makinası ile sorulan sorulara verilen cevaplarla hem kahkaha tofanı yaşanacak hemde büyük ödüller kazanacaksınız.

Programa katılan 4 ve 8 yaş arasındaki çocuklar bir “doğruluk makinası”na bağlı olduklarını sanıyorlar ve sorulara verdikleri her yanlış cevapta makina harekete geçiyor.

İnan-Bana

İnan-Bana

Çocuklar bu dürüstlük yarışında bütün saf ve masumiyetleriyle verdikleri cevaplarla, kimi zaman yaşlarından beklenmeyecek derecede özgüven ve cesaretleriyle, bazen de hazır cevaplarıyla şaşkına çevirecek. Oldukça eğlenen çocukların aksine sunucu Serhat için aynı şeyleri söyleyemeceğiz. Çocukların o safça ama zeka pırıltılarıyla süsledikleri cevaplar ve tavırlar ile Serhat Kılıç’a zor anlar yaşatıyor, kimi zaman mesleği bile bırakma noktasına getiriyor!

Gerçeğin sadece gerçeğin konuşulduğu bol eğlenceli program ‘İnan Bana’ Serhat Kılıç’ın sunumuyla her Cumartesi saat 17:15′te Star’da!

İnan Bana Yarışması Başvuru Formu için TIKLAYIN

Reklam

9 observations on “Star TV – İnan Bana Yarışması Başvuru Formu Doldur
  1. berra ceren cumhur

    yarışmanızı ilgiyle ve severek izlemekteyiz, uygun gördüğünüz taktirde biz de katılıp misafiriniz olmayı çok isteriz.Teşekkür ederiz.

     
    Reply

Leave Your Observation

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>